- Nowy wymiar endermologie-FIGHT FOR NATURAL BEAUTY -

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu. Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent enermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (30 minut) oraz ilość powtórzeń zabiegu.

- Urządzenie -

INNOWACYJNA GŁOWICA ZABIEGOWA NOWY PATENT

Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy różne ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącego zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co wpływa na odczucia zabiegowe. Nowy patent gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty: wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu, trudnego do usunięcia. Nic już nie będzie takie samo. Od teraz jeszcze skuteczniej, jeszcze szybciej i poprzez wyjątkowo komfortowy zabieg endermologie® Alliance.

SENSOR IDENTYFIKACJI SKÓRY

Nowy patent Alliance posiada unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), umożliwiający przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym, precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej delikatności, włóknistości, braku elastyczności itp. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do różnych problemów terapeutycznych.

Nowy patent Alliance to między innymi nowy typ głowicy zabiegowej gwarantującej jeszcze bardziej komfortowy zabieg i co najbardziej istotne-jednocześnie oddziałuje na trzy aspekty: wyszczuplenie, ujędrnienie i redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu.

Alliance 80

Alliance 50

MOTORIZED TR30,

ERGOLIFT

- Zabieg -

Technika Endermologie ® opiera się na opatentowanym procesie – podciśnienie tworzy fałdę skórną, która następnie jest masowana przez elektronicznie sterowaną rolkę . Nieporównywalną z żadną inną metodą mobilizację tkanki uzyskuje się poprzez zmienne kierunki i różne prędkości obrotu. Po pobudzeniu komórek następuje naturalne uwalnianie tłuszczu, przywrócona zostaje prawidłowa wymiana płynów w procesie krążenia. Proces zabiegowy również w naturalny sposób aktywuje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, które wspomagają efekt trwałego liftingu.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium „Endermowear”, który zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów.

- Kluczowe Fakty -

WSKAZANIA

 • Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
 • Poprawa jędrności skóry na różnych obszarach
 • Redukcja cellulitu
 • Odmładzanie
 • Działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów

PRZECIWWSKAZANIA

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Aktywne nowotwory
 • Zapalenie żył
 • Stosowanie leków przeciwzakrzepowych
 • Choroby krwi
 • Bielactwo

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW

Zabiegi wykonywane są w serii. Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest od 8 do 12 zabiegów. Podstawowy zabieg drenażu trwa 30 minut, zabiegi personalizowane 20-50 minut.

W OKRESIE ZABIEGÓW

W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz, w celu uzyskania pełnego efektu drenującego, wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.

- Cennik -

  Liczba zabiegów
  1 4 6 10 12
Zabieg personalizowany
3/4 części ciała = 40min.
300 1050 1450
2150
1650
2400
1900
Zabieg personalizowany
1/2 części ciała = 20min.
150 500 700 1000 1150
Drenaż 250
*Ubranka gratis tylko do pakietów

- Twarz -

Nowy patent endermologie® Alliance to prawdziwy fitness dla Twojej skóry. W naturalny sposób pobudza odbudowę i produkcję odmładzających składników skóry:

 • Kolagenu dla jędrnej skóry
 • Elastyny dla sprężystości
 • Kwasu hialuronowego dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry  Liczba zabiegów
  1 6 9 12
Rozświetlenie 130 700 995 1240
Modelowanie owalu twarzy 140 750 1070 1340
Podudzający skórę 140 750 1070 1340
Regeneracja komórek 170 920 1300 1630